AKTUÁLNE

 Vierka Kolpaská v médiách

Rozhovor z Rádia Prešov:

rozhlasová nahrávka

Článok Viery Kolpaskej v časopise Colour

Clánok s Vierkou Kolpaskou v casopise Colour

NOVÝ ČLÁNOK - ROZPRÁVAJME SA O SEXE NOVÝ ČLÁNOK - ROZPRÁVAJME SA O SEXE Nový kurz Vzťahy a komunikácia

Darčekové vianočné poukážky

Darčeková poukážkaNOVÉ MASÁŽE TU.

Ako prebiehajú kurzy

Ako sa nezblázniť - tréning lásky
Umenie milovať a mať sa rád

Informácie o cene, čase a mieste konania najbližšieho kurzu "Ako sa nezblázniť - tréning lásky. Umenie milovať a mať sa rád".

Kurz "Ako sa nezblázniť - tréning lásky (umenie milovať a mať sa rád)" je dvojdňový relaxačno-meditačný program v prírode zameraný na harmonizáciu tela, duše a mysle za podpory prírody.

Je určený pre všetkých, ktorí milujú krásy prírody, pohyb, tanec, hru, smiech, dobrodružstvo, nové poznatky, vzdelávanie, objavovanie a stretnutia so zaujímavými tvorivými ľuďmi.

Tento kurz patrí k obľúbeným kurzom z dôvodu jednoduchosti, prirodzenosti, bezprostrednosti zúčastnených ako aj zo strany lektora, dotýkajúcich sa tém bežného života, teórie uplatnenej v praxi. Vznikol v roku 2010 a od tohto obdobia sme ho opakovali viackrát na Slovensku aj v Českej republike. Zúčastnili sa ho aj absolventi z viacerých krajín: Švajčiarska, Poľska, Anglicka... Náplň seminárov sa dotýka všetkých rovnako, nezávisle na kultúrnych odlišnostiach, veku, fyzickom vzhľade, pohlaví, sociálnom postavení.

Pomáha sa zbaviť strachu, úzkosti, napätia, obáv, bolestí, sexuálnych tráum, preťaženosti, stereotypu a závislosti.

Pretransformovanie k pozitívnej zmene: bezpodmienečnej radosti, stavu sebaprijatia, lásky k sebe samému a svojím blízkym, odvahe, trpezlivosti, súcitu, vnútornej sile, rozhodnosti realizovať sa v procese svojho vývoja.

Podporuje všetky zmysly: zrak, sluch, čuch, hmat, chuť a aj ďalšie ako zmysel pre humor, zábavu, estetiku, tvorivosť. Techniky sú plné úcty a citlivosti uvedomenia si seba samého.

Prečo práve tento kurz?

Najväčšiu bariéru pre súčasného človeka vidím v nevedomosti a nedostatočnej láske k sebe samému - prijatie seba samého, medziľudské vzťahy - komunikácii (rodina, práca, škola), v sexuálnej sfére (monotónnosť, stereotyp, nevera) a mechanických a technických praktikách vedúcich k deštrukcii a strate energie, následným ochoreniam a predčasnej smrti.

Na tomto víkendovom seminári môžete seba a svojich blízkych obohatiť o nové poznanie a to v 5 základných oblastiach:

1. Relaxačné a meditačné techniky

– praktické jednoduché cvičenia v prírode na revitalizáciu tela, mysle a duše. Overené obľúbené techniky: šesť liečivých dychových emočných cvičení, terapia smiechom, nácvik bezmyšlienkového stavu (krotenie opičej mysle), spontánne dynamické cvičenia na základe vlastnej potreby intenzity a ohybnosti vlastného tela, tanec, ak je možnosť a dostupnosť hydroterapia, jazda na koni.

2. Po čom ženy a muži túžia

– jednoduché rady do života. Čo láska je a s čím si ju nepopliesť, samota a osamelosť nie je to isté, sloboda a závislosť, hlavné dôvody rozchodu partnerov vo verbálnej a neverbálnej komunikácii a prečo nedostanete už ďalšiu šancu, čo sa vo vzťahu nerado odpúšťa, čo tvorí charizmu muža a čo krásu, príťažlivosť ženy, ako v sebe vypestovať pocit vlastnej krásy? (starostlivosť o svoj zovňajšok, gestá, mimika…) Čím zaujmete a očaríte muža/ženu (3 základné piliere muža, ženy)

3. Nové recepty pre zdravý intímny život

– zdravá sexualita má priamy vplyv na fyzické, psychické, emočné ale aj duševné zdravie, ako sa dotýkať svojho ale aj partnerkinho tela, ako si predlžiť milostný akt, reflexné plôšky, energetické miesta muža a ženy, starostlivosť a hygiena, jednoduché cvičenia pre ženy a mužov na posilnenie panvového dna, techniky sebapomoci, kedy je sex liekom a kedy jedom, na čo nesmiete zabudnúť pri sexuálnej komunikácii, podľa čoho si vyberať zdravého sexuálneho partnera, čo v tom prípade ak takého partnera nemáte, ako sa stať orgazmickou ženou a orgazmickým mužom, ako komunikovať pri sexuálnej dysfunkcii partnera/partnerky, ako zabrániť predčasnej impotencii, aký vplyv ma zdravý sexuálny vývoj jedinca v rodine biznise a športe, ako a čím môžete skvalitniť a obohatiť život svojho partnera.

4. Čo robí Vaše deti zdravými a šťastnými

(príprava na manželstvo a rodičovstvo) Tajomstvo, kedy sa deti narodia bez strachu a emočných blokád na bunečnej úrovni ešte pred počatím ZROD DO BYTIA (bytie je telo, myseľ a duša v harmónii. Sú to nové technológie v pôrodníctve šíriteľky Elena Tonetti-Vladimirova (Rusko, USA)

K tejto téme je aj výukové DVD, ako privítať naše deti do sveta lásky a bezpečia a tým vylepšiť kvalitu našich vlastných životov. Vedľajšie účinky cisárskeho rezu… Transformačná sila pôrodu a návrat do kúzelného pocitu vedomia, keď sa rozhodneme spomenúť si, kto vlastne ste?

  • ako motivovať a vytvárať vzťah s dieťaťom
  • zdravý sexuálny vývoj dieťaťa, kedy a ako komunikovať o sexualite a intimite, čoho sa vyvarovať a na čo naopak nesmiete zabúdať
  • čo robiť s dieťaťom, keď sa stáva domácim tyranom,
  • kedy je čas sa rozlúčiť (návod ako nevytvárať patológiu, dedičné ochorenia, predčasnú smrť rodiča / dieťaťa)

5. Umenie dotyku – masážne techniky

(neverbálna komunikácia s telom) Masáž a dotyk ako taký je neoddeliteľnou súčasťou pre zdravie človeka. Bez dotyku nie je možný život. Návod, ako sa dotýkať nie len seba, ale aj svojich najbližších (detí, partnera..) ako si vzájomne pomôcť uvoľniť sa a potešiť telo po ťažkom namáhavom dni, športe, bolesti… Kde sa nachádzajú energetické časti u muža a ženy, hlavné rozdiely. Dozviete sa aj, ako sa dotýkať aj v intímnej oblasti. Pohlavné orgány sú neoddeliteľnou súčasťou nášho tela a sú zároveň najcitlivejším miestom, preto je nevyhnutné venovať im pozornosť. Je vedecky dokázané, ako náhle sa danej časti tela nevenuje dostatočná pozornosť a patričná láska, úcta a cit, je to jedno, aké je to miesto na Vašom tele, to miesto ochabne, odumiera. V tejto časti dostanete jednoduchý návod, ako sa komplexne dotýkať celej časti tela, ako ho uzdravovať, revitalizovať, prekrvovať, uvoľniť od napätia, skrášliť, rozvoňať, energeticky prebudiť. Techniky: aromaterapia, reflexná terapia, tantra, tao

Prednášky, besedy a praktické ukážky sa vykonávajú aj v prírode (prevažne čistom, tichom, éterickom prostredí).

V rámci kurzu môžete využiť masáže s aromaterapiou, reflexnú terapiu, uvoľňujúce techniky na revitalizáciu mysle prostredníctvom tela. V rámci programu nebudú chýbať krásni ľudia, príroda, tanec, hra, rôzne techniky cvičenia, smiech, spev, nové poznatky z medzinárodnej konferencie medziľudských vzťahov, sexuality a vedomia v Prahe. Rada Vám ukážem niekoľko zaujímavých nových cvičení, masáží, techník, dokumentárnych filmov.

Mieru intimity si pri masáži nastavujete Vy sami, máte možnosť si masáž upraviť tak, aby zodpovedala tomu, čo cítite.

Nie je nutné ale odporúčam sa zobrat si so sebou: odšťavovač na citrusové plody, strúhadlo na zeleninu (ručné), karimatku, deku, pohodlné topánky, teplé nepremokavé oblečenie, viac tričiek, pokrývku na hlavu, batoh, fľašu na vodu, väčšiu osušku, myštičku na masážny olej + masážny olej a plachtu, topánky na vych8dzky do prírody a sukňu na tancovanie.(odporúčam informovať sa pred kurzom)

Hostia z oblasti športu, tanca, jogy, tantry a tao techník práce s telom.

Programom Vás bude sprevádzať Viera Kolpaská (certifikovaná poradkyňa a masérka).

Prihlášky a otázky na nasledovných kontaktoch:

On-line prihláška
Mobil: +421 905 427 768
E-mail: vierarajja@gmail.com

Referencie ľudí, čo zažili takýto kurz, nájdete tu.

Pošlite prosím pozvánku ďalej svojim priateľom a známym!

Tešíme sa na Vás

Viera Kolpaská a hostia

Prečítajte si, prosím, aj všeobecné podmienky kurzu.

Informácie o cene, čase a mieste konania najbližšieho kurzu "Ako sa nezblázniť - tréning lásky. Umenie milovať a mať sa rád".

RAJJA - Centrum kreatívneho vzdelávania a poradenstva

Rybárska 3, 048 25 Dobšiná, Tel.: + 421 905 427 768, E-mail: vierarajja@gmail.com