AKTUÁLNE

 Vierka Kolpaská v médiách

Rozhovor z Rádia Prešov:

rozhlasová nahrávka

Článok Viery Kolpaskej v časopise Colour

Clánok s Vierkou Kolpaskou v casopise Colour

NOVÝ ČLÁNOK - ROZPRÁVAJME SA O SEXE NOVÝ ČLÁNOK - ROZPRÁVAJME SA O SEXE Nový kurz Vzťahy a komunikácia

Darčekové vianočné poukážky

Darčeková poukážkaNOVÉ MASÁŽE TU.

Masáže

Nahromadené negatívne emócie, emocionálna záťaž, zlé spomienky, nedostatok sebadôvery, to všetko spôsobuje poruchy v energetickom systéme nášho tela. Stav našej energie ovplyvňuje stav našej psychiky a stav nášho fyzického zdravia. Rôznymi druhmi masáží pôsobíme preventívne proti chorobám, ktoré vznikajú z nerovnováhy energie v našom tele. Ponúkame základnú masáž, reflexnú masáž chodidla, aromaterapeutickú masáž, emočnú masáž, energetickú masáž, taoistickú a tantrickú masáž. Masáže vykonávame na požiadanie aj u klienta v jeho domácom prostredí.

Individuálne konzultácie, poradenstvo + masáže celého tela + tantrické a taoistické techniky.

Antistresová – aromaterapeutická reflexná liečivá masáž

Masáž celého tela sa vykonáva teplým vonným olejem podľa individuálnych potrieb klienta. Počas masáže sa využíva terapeutický účinok esenciálnych olejov, ktoré pôsobia priamo na limbický systém v mozgu, sídlo našich emócii a spomienok. Aktivuje sa tak proces liečenia Táto masáž prináša podporu, úľavu pre telo aj dušu. Pre masáž sa používa čistý, za studena lisovaný základný prírodný olej a stopercentné čisté esenciálne oleje z kvetín, bylín a stromov, ktorá predlžujú terapeutický účinok. Masáž stimuluje krvný obeh, uvoľňuje energetické blokády, zlepšuje vylučovanie toxínov z tela, odstraňuje bolesti, napätie a stuhnutosť svalov a kĺbov, zbavuje od pocitu únavy a nervového vyčerpania, zvyšuje flexibilnosť tela.
60 min. 20,- €
Odporúčaná doba 180 min. 60,- € (60 min. individuálna konzultácia + 120 min. masáž celého tela)

Motýlí dotyk – Dotyk nehy

Nežné, hladkajúce dotyky zvýšia Vašu citlivosť a vnímavosť a otvoria Vaše srdce pre lásku a život. Naučia Vás cítiť a prežívať Vaše pocity naplno! Zahrejú Vaše srdce a pohladia Vaše telo, ako po tom túžite a zaslúžite si. Vykonáva sa jemnými materiálmi a éterickými bylinami.
45 min. 20,-€

Energetická masáž

Energetická masáž telu dodáva chýbajúcu energiu, resp. presmerováva prebytočnú energiu do tých miest v tele, kde chýba. Ľudské telo je plné energetických dráh, ktoré súvisia s jednotlivými orgánmi. Energetické odblokovanie jedného tlesného orgánu môže odstrániť viac sprievodných príznakov. Energetickou masážou uvoľníme začiatočný bod príslušnej energetickej dráhy a postupujeme smerom, ktorým prúdiť energia má, až po koncový bod.

Energetická masáž nabije vaše telo energiou a sebavedomím. Prebudí vo Vás životodarnú silu, energiu a radosť. Účinky tejto masáže na sebe budete cítiť ešte po dlhú dobu po jej skončení. Zažijete pestrosť dotykov v kvalite jednotlivých prvkov Zem, Oheň, Voda, Vzduch, Éter. Poznáte účinky dotykov, ktoré sa budú stupňovať od pevných cez ohnivé.
45 min. 20,- €

Kráľovská masáž

Zmyselná masáž, ktorá začína mystickým rituálom. Omladzuje, skrášľuje a naplní Vaše telo radostnou energiou, ktorú si zamilujete. Hlboký relaxačný rituál, založený na tradícii tantrickej masáže, ktorého vyživujúce účinky precítite na svojom tele i duši ešte dlho po skončení samotnej masáže. Naučíte sa prežívať sám seba citlivým a nežným spôsobom. Do tejto masáže zapojíme všetky Vaše zmysly a budeme sa o Vás starať s výnimočnou pozornosťou a láskou. V tejto masáži je možné prežiť všetko, po čom vaše telo, myseľ a duša túži, v jedinečnej kvalite a zmyselných prežitkoch a relaxácii celej Vašej bytosti.
120 min. 80,-€
180 min. 120,-€

Základná masáž

je základom a východiskom pre uplatňovanie všetkých masáží. Pri tejto masáži sa prekrvujú a zahrievajú svaly, šľachy a koža. Prekrvením sa do tkanív dostane viac živín a kyslíka, čím sa lepšie a rýchlejšie regenerujú. Táto masáž má celkový priaznivý účinok na organizmus ako celok.

Reflexná masáž chodidla

Táto masáž bola známa už v starovekom Egypte. Každý orgán, kĺb, či svalová skupina má na chodidle súhlasný bod, alebo zónu. Reflexná masáž chodidla využíva reflexné body, plôšky a zóny nachádzajúce sa na chodidle a prácou s nimi ovplyvňuje celé telo. Stlačením konkrétnej plôšky na chodidle sa aktivizuje a cez energetickú dráhu ovplyvňuje činnosť orgánu, uvoľňuje svalstvo, či eliminuje bolesť. Prostredníctvom tejto masáže pôsobíme na liečivé sily v tele a zisťujeme disharmóniu príslušnej časti tela.

Aromaterapeutická masáž

Do pokožky sa vmasírujú esenciálne oleje, ktoré dokážu ovplyvňovať náladu, odbúravať únavu, zmierňovať nepokoj a podporiť relaxáciu. Masírovaním s esenciálnymi olejmi sa uľaví bolesti, zmierni sa napätie a únava a posilní sa celé telo. Väčšina esenciálnych olejov má antiseptické, bolesť tlmiace, antidepresívne a expektoračné vlastnosti.

Taoistická a tantrická masáž

Sexuálna energia je základná energia tela. Je základom pre každý ďalší druh energie, od fyzickej po duchovnú. Tantrická a taoistická masáž umožňuje na základe dotyku zbaviť človeka emočných blokád získaných počas pôrodu, výchovy, zlým zaobchádzaním. Nevedomosti a nevzdelávanie sa v tejto oblasti môže spôsobiť vážne komplexy u muža i ženy. Ak je dotyk nekoordinovaný, vzniká citové i fyzické zranenie a vzniká bariéra v komunikácii s iným pohlavím.

RAJJA - Centrum kreatívneho vzdelávania a poradenstva

E-mail: vierarajja@gmail.com